Úvod » TURISTICKÉ OBLASTI » Krušné hory východ


        

Krušné hory východ

1:25.000 / 1:10.000

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 4153
STAV: NOVÉ ZBOŽÍ
DRUH: MAPA
naše cena:
59 Kč

Oboustranná turistická a cykloturistická mapa s podrobným měřítkem 1:25 000

Podtitul:
Český Jiřetín - Dubí - Hrob - Košťany - Krupka - Meziboří - Mikulov - Moldava - Osek - Petrovice - Tisá - Telnice - Teplice

Vodní nádrž Fláje - Altenberg - Geising - Chabařovice - Ústí nad Labem - Tiské stěny

 

Oboustranně potištěná mapa je díky měřítku 1:25 000 (1 cm na mapě = 250 m ve skutečnosti), nejpodrobnější turistickou a cykloturistickou mapou východní části Krušných hor. Na jedné straně je zobrazena oblast sahající od Vodní nádrže Fláje a Meziboří až k Aletenbergu, Geisingu, Krupce a Teplicím. Na druhé straně se pak nachází oblast sahající od Geisnigu a Dubí až po Tisou a Libouchec. A právě skalnímu městu v Tisé je věnována zvláštní podrobná výseč o měřítku 1:10.000. Mapa je opatřena plastovým obalem a ve složeném stavu má velmi příjemný, téměř kapesní formát 18,3 x 11 cm.

Výhodou této mapy je velké množství místopisných názvů a to i včetně nevelkých vršků, jejichž jména a kóty byste na jiných mapách jen těžko hledali. Mapa samozřejmě zobrazuje i základní polohopisné a výškopisné informace, jako jsou zpevněné a nezpevněné cesty, vodní plochy a toky, výškové kóty, turistické značky s kilometráží, směrovníky, cykloturistické trasy, naučné stezky a samozřejmě turisticky atraktivní místa - hrady a zámky, rozhledny a místa rozhledu, zříceniny a jiné památky. Vrstevnice jsou zakresleny s rozestupem 10 metrů.

Měřítko: 1:25.000
Edice: Turistické mapy pro každého (1:25.000)
Číslo: 53
Rok vydání:  2016 (červen)
 

Nabídka map z nakladatelství Geodézie