Úvod » TURISTICKÉ OBLASTI » SEVERNÍ ČECHY » ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ » Pohádky Českého středohoří


        

Pohádky Českého středohoří

Dan Černý - Daniel Binko

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 0035
STAV: NOVÉ ZBOŽÍ
DRUH: PUBLIKACE
původní cena 259 Kč
naše cena:
229 Kč

Rozšířené druhé vydání knihy originálních pohádek zasazených do Českého středohoří, kraje vyhaslých sopek a opuštěných hradů.

Pokud se někdo domnívá, že uvedená pohádková kniha představuje reminiscenci na známé pověsti a příběhy z Českého středohoří, tak se rozhodně mýlí. Všech čtrnáct kapitol představuje zcela původní pohádkové příběhy, například o bolavém zubu čaroděje z Hrádku, nebo jak se líným strašidlům ze Sukoslavi nechtělo strašit (viz obrázek dole). V jedné z pohádek ožije strašlivá obluda Bažoň, v jiné se pro změnu seznámíte s osudem historicky nedoložené postavy Hamouna von Vartenberk. Kniha je doplněna velkým množstvím veselých ilustrací zkušeného komiksového kreslíře a jednoho z autorů - Dana Černého

Malí čtenáři určitě ocení i velkoryse pojatý rozměr knihy na formátu A4. Díky tomu bylo možné použít větší velikost písma a zbylo i spoustu prostoru pro to, aby mohly dobře vyniknout četné ilustrace. A pokud vaše děti číst ještě neumí, nesmutněte, při čtení těchto neotřelých příběhů se určitě dobře pobavíte i vy. Kniha má na rozdíl od klasických pohádek ještě jednu ohromnou výhodu. Když budete chtít, můžete se za pohádkovými postavami vydat na výlet. Pro tento účel rozhodně oceníte mapu se všemi lokalitami, kde se pohádky odehrávají. 

Místo a rok vydání: Děčín, 2013 
Vydavatel: Polart - Jaroslav Polák 
Vazba: tvrdá, stran: 139, rozměr: 20,9 x 29,8 cm

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgPohádky českého středohoříimgČerný, Binkoimg13.03.2023 16:50