Úvod » TURISTICKÉ OBLASTI » SEVERNÍ ČECHY » ČESKÉ ŠVÝCARSKO - LABSKÉ PÍSK. » Národní park České Švýcarsko - Oficiální mapa


        

Národní park České Švýcarsko - Oficiální mapa

Měřítko 1:25.000

akce

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 0050
STAV: NOVÉ ZBOŽÍ
DRUH: MAPA
naše cena:
49 Kč

Oficiální mapa Národního parku České Švýcarsko ve velmi podrobném měřítku 1:25 000 (1 cm na mapě = 250 m ve skutečnosti). Zaujímá oblast v rozsahu Dolní Žleb - Altendorf - Chřibská - Krásná Lípa - Staré Křečany. Na rubové straně pak naleznete všechny potřebné informace o Národním parku a místopisný rejstřík Českého Švýcarska s fotografiemi. Mapa je opatřena plastovým obalem, ve složeném stavu má rozměr 20,4 x 12,3 cm.


Velkou výhodou této mapy je početné množství místopisných názvů a to i včetně nevelkých vršků, jejichž jména a kóty byste na jiných mapách jen těžko hledali. Mapa samozřejmě zobrazuje i základní polohopisné a výškopisné informace, jako jsou zpevněné a nezpevněné cesty, vodní plochy a toky, výškové kóty, turistické značky s kilometráží, směrovníky, cykloturistické trasy, naučné stezky a samozřejmě turisticky atraktivní místa - hrady a zámky, rozhledny a místa rozhledu, zříceniny a jiné památky. Vrstevnice jsou zakresleny s rozestupem 10 metrů.

Rok vydání: 2009, červen

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.