PLATBA A DOPRAVA
PLATBA A DOPRAVA


Přehled poštovného

SLUŽBA Platba předem Příplatek za dobírku
Česká pošta - doručení
90,- Kč + 59,- Kč  (celkem 149,-)
Česká pošta - Balík do balíkovny 65,- Kč + 20,- Kč   (celkem 85,-)
Zásilkovna 89,- Kč + 30,- Kč    (celkem 119,-)
Osobní odběr (Ústí n.L. / Lovosice) 0,- Kč 0,- Kč

Poznámka:

  • V případě, že si objednáte více položek, platí se pouze jedno poštovné.
  • Ve výjimečných případech je poštovné vzhledem k nestandardním rozměrům nebo hmotnosti navýšeno. Tato částka je u daného předmětu vždy uvedena. Např. v případě velkého kalendáře Českého středohoří činí tento příplatek 45,- Kč.

 

PODROBNÝ POSTUP

V sekci nákupní košík zvolíte dopravce, ke kterému přiřadíte způsob platby:

A) ČESKÁ POŠTA - DORUČENÍ NA ADRESU:  

Při platbě předem zaškrtněte políčko způsob platby: "Převodem na účet - platba předem," poté stiskněte tlačítko objednat, vyplňte Vaše kontaktní údaje, dodací adresu a objednávku odešlete. Po odeslání objednávky obdržíte e-mail s čílsem účtu, částkou a variabilním symbolem (číslo objednávky). Po jejím uhrazení odesíláme objednané zboží Českou poštou do tří pracovních dnů doporučeně (do 2 kg) nebo jako balík do ruky (nad 2 kg). Celková cena činí 90,-Kč.

Při platbě dobírkou zaškrtněte políčko způsob platby: "Česká pošta - dobírka." Pro dokončení objednávky stiskněte tlačítko objednat, vyplňte Vaše kontaktní údaje, dodací adresu a objednávku odešlete. Objednané zboží odesíláme Českou poštou do tří pracovních dnů doporučeně (do 2 kg) nebo jako balík do ruky (nad 2 kg). V tomto případě činí celková cena 149,- Kč (90 + 59 Kč).

B) ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO BALÍKOVNY:

Jedná se o novou a cenově nejdostupnější balíkovou službu České pošty. Zásilky lze vyzvednout pouze v depech a na vybraných pobočkách České pošty (seznam Balíkoven zde). Pro vyzvednutí zásilky můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách označených názvem Balíkovna. Stačí zvolit na vyvolávacím systému tlačítko Zrychlený výdej balíků, zadat potvrzení formou kódu pro vyzvednutí zásilky a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce.

Při platbě předem zaškrtněte políčko způsob platby: "Převodem na účet - platba předem," stiskněte tlačítko objednat a vyberte pobočku BALÍKOVNY, kam si přejete zboží zaslat. Poté vyplňte Vaše kontaktní údaje a objednávku odešlete. Po odeslání objednávky obdržíte e-mail s čílsem účtu, částkou a variabilním symbolem (číslo objednávky). Po jejím uhrazení odesíláme objednané zboží do tří pracovních dnů. Celková cena činí 65,-Kč.

Při platbě dobírkou zaškrtněte políčko způsob platby: "Česká pošta - Balíkovna - dobírka." Pro dokončení objednávky stiskněte tlačítko objednat a vyberte pobočku BALÍKOVNY, kam si přejete zboží zaslat. Poté vyplňte Vaše kontaktní údaje a objednávku odešlete.  Objednané zboží odesíláme do tří pracovních dnů. V tomto případě činí celková cena 85,- Kč (65 + 20 Kč).

C) ZÁSILKOVNA: 

Při platbě předem zaškrtněte políčko způsob platby: "Převodem na účet - platba předem," stiskněte tlačítko objednat a vyberte pobočku ZÁSILKOVNY, kam si přejete zboží zaslat. Poté vyplňte Vaše kontaktní údaje a objednávku odešlete. Po odeslání objednávky obdržíte e-mail s čílsem účtu, částkou a variabilním symbolem (číslo objednávky). Po jejím uhrazení odesíláme objednané zboží přes ZÁSILKOVNU do tří pracovních dnů. Celková cena činí 89,-Kč. 

Při platbě dobírkou zaškrtněte políčko způsob platby: "Zásilkovna - dobírka." Pro dokončení objednávky stiskněte tlačítko objednat a vyberte pobočku ZÁSILKOVNY, kam si přejete zboží zaslat. Poté vyplňte Vaše kontaktní údaje a objednávku odešlete.  Objednané zboží odesíláme přes ZÁSILKOVNU do tří pracovních dnů. V tomto případě činí celková cena 119,- Kč (89 + 30 Kč).

 

D) OSOBNÍ ODBĚR

Bez poštovného je možné všechny uvedené předměty zakoupit osobně po předchozí domluvě (info@svetmistopisu.cz , tel: +420 774 923 549) v Ústí nad Labem (na adrese: V Zahrádkách 37) či v Lovosicích. Při této volbě zadejte Způsob platby: "v hotovosti".  Tento způsob předání je samozřejmě zdarma

 

Pokud máte na dopravu či předání zboží jiný požadavek, dejte nám vědět, pokusíme se nalézt společné řešení. Pokud si např. žádáte okamžité dodání, je možné využít službu České pošty "Balík do ruky", tam je ovšem cena poštovného podstatně dražší (cca. 180 Kč).