PLATBA A DOPRAVA
PLATBA A DOPRAVA


Přehled poštovného

DOPRAVCE Platba předem Příplatek za dobírku
Česká pošta
79,- Kč + 59,- Kč  (celkem 138,-)
Uloženka 72,- Kč + 26,- Kč  (celkem 98,-)
Zásilkovna 60,- Kč + 14,- Kč   (celkem 74,-)
Osobní odběr (Ústí n.L. / Lovosice) 0,- Kč 0,- Kč

Poznámka:

  • V případě, že si objednáte více položek, platí se pouze jedno poštovné.
  • Ve výjimečných případech je poštovné vzhledem k nestandardním rozměrům nebo hmotnosti navýšeno. Tato částka je u daného předmětu vždy uvedena. Např. v případě velkého kalendáře Českého středohoří činí tento příplatek 45,- Kč.

 

PODROBNÝ POSTUP

V sekci nákupní košík zvolíte dopravce, ke kterému přiřadíte způsob platby:

A) ČESKÁ POŠTA:  

Při platbě předem zaškrtněte políčko způsob platby: "Převodem na účet - platba předem," poté stiskněte tlačítko objednat, vyplňte Vaše kontaktní údaje, dodací adresu a objednávku odešlete. Po odeslání objednávky obdržíte e-mail s čílsem účtu, částkou a variabilním symbolem (číslo objednávky). Po jejím uhrazení odesíláme objednané zboží Českou poštou do tří pracovních dnů doporučeně (do 2 kg) nebo jako balík do ruky (nad 2 kg). Celková cena činí 79,-Kč.

Při platbě dobírkou zaškrtněte políčko způsob platby: "Česká pošta - dobírka." Pro dokončení objednávky stiskněte tlačítko objednat, vyplňte Vaše kontaktní údaje, dodací adresu a objednávku odešlete. Objednané zboží odesíláme Českou poštou do tří pracovních dnů doporučeně (do 2 kg) nebo jako balík do ruky (nad 2 kg). V tomto případě činí celková cena 138,- Kč (79 + 59 Kč).

B) ULOŽENKA:  
Při platbě předem zaškrtněte políčko způsob platby: "Převodem na účet - platba předem," stiskněte tlačítko objednat a vyberte pobočku ULOŽENKY, kam si přejete zboží zaslat. Poté vyplňte Vaše kontaktní údaje a objednávku odešlete. Po odeslání objednávky obdržíte e-mail s čílsem účtu, částkou a variabilním symbolem (číslo objednávky). Po jejím uhrazení odesíláme objednané zboží přes ULOŽENKU do tří pracovních dnů. Celková cena činí 72,-Kč. 

Při platbě dobírkou zaškrtněte políčko způsob platby: "Platba dobírkou." Pro dokončení objednávky stiskněte tlačítko objednat a vyberte pobočku ULOŽENKY, kam si přejete zboží zaslat. Poté vyplňte Vaše kontaktní údaje a objednávku odešlete.  Objednané zboží odesíláme přes ULOŽENKU do tří pracovních dnů. V tomto případě činí celková cena 98,- Kč (72 + 26 Kč).

C) ZÁSILKOVNA: 
Stejně jako v případě Uloženky postupujte i u služby Zásilkovna, výhodou je zde více poboček pro vyzvednutí. Cena při platbě předem činí 60,- Kč, při platbě dobírkou 74,- Kč (60 + 14 Kč).

 

D) OSOBNÍ ODBĚR

Bez poštovného je možné všechny uvedené předměty zakoupit osobně po předchozí domluvě (info@svetmistopisu.cz , tel: +420 774 923 549) v Ústí nad Labem (na adrese: V Zahrádkách 37) či v Lovosicích. Při této volbě zadejte Způsob platby: "v hotovosti".  Tento způsob předání je samozřejmě zdarma

 

Pokud máte na dopravu či předání zboží jiný požadavek, dejte nám vědět, pokusíme se nalézt společné řešení. Pokud si např. žádáte okamžité dodání, je možné využít službu České pošty "Balík do ruky", tam je ovšem cena poštovného podstatně dražší (cca. 150 Kč).