Úvod » TURISTICKÉ OBLASTI » JIŽNÍ ČECHY » NOVOHRADSKÉ HORY » Novohradské hory. Průvodce zajímavými místy po obou stranách hranice


        

Novohradské hory. Průvodce zajímavými místy po obou stranách hranice

Jiří Cukr

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 5802
STAV: NOVÉ ZBOŽÍ
DRUH: PUBLIKACE
původní cena 290 Kč
naše cena:
205 Kč

Nejjižněji položené české pohoří, Novohradské hory, ukrývá pestrou mozaiku památek vytvořených silou přírody i rukou lidskou, které jsou pro turisty velkým lákadlem. Oblast si tak získává stále nové a nové obdivovatele, kteří přijíždějí, aby se seznámili s dlouho nepřístupnými pohraničními hvozdy.

Kdo tento kout ještě nepoznal, bude mile překvapen, a ten, kdo již atmosféru Novohradských hor okusil, se sem rozhodně rád vrátí a vrací. Průvodce představuje všechna důležitá, zajímavá, ale i méně známá místa jak na české, tak rakouské straně pohoří, čímž se výrazně odlišuje od dosud vydávaných knížek. Je určen především cestovatelům s vlastním dopravním prostředkem, kteří rádi tráví volné chvíle v přírodě a jsou ochotni udělat pár kroků za poznáním krás na česko-rakouském pomezí. Řadu pozoruhodných informací si zde však jistě najde každý čtenář a milovník Novohradska.

Průvodce je celobarevný, přes 140 fotografií, ilustrační mapy a plány a rejstřík míst.

Místo a rok vydání: Veduta, České Budějovice 2009
Vazba: tvrdá, stran: 168, formát: 12,3 x 20,5 cm